Co otrzymamy wraz z ubezpieczeniem oc Allrisk?

Decydując się na ubezpieczenie OC w ALLRISK, można dobrać dodatkowo inne produkty do naszej polisy. Firma proponuje bowiem ubezpieczenie Auto Pomoc, które wraz z OC jest za darmo w przypadku wybrania pakietu Komfort. Jeżeli natomiast będziemy chcieli zawrzeć umowę na pakiet Super, ALLRISK zapewnia, że możemy liczyć na bardzo atrakcyjne warunki cenowe ubezpieczenia OC.

Wybierając ubezpieczenie OC w ALLRISK, dodatkowo całkowicie za darmo otrzymujemy Zieloną Kartę, która stanowi zabezpieczenie przed skutkami szkód wyrządzonych przez nas w innych, nienależących do Unii Europejskiej krajach. Polisa OC jest podpisywana na okres 12 miesięcy i można ją automatycznie przedłużyć, uiszczając opłatę za kolejny rok. W przypadku sprzedaży auta ubezpieczenie OC w ALLRISK przechodzi na następnego właściciela.

Jeżeli jesteśmy zdecydowani na ubezpieczenie OC w ALLRISK, możemy je wykupić za pośrednictwem jednego z przedstawicieli. ALLRISK ma swoje oddziały we wszystkich większych miastach, dlatego odnalezienie agenta nie będzie dużym problemem. Polisę da się wykupić również przez Internet, wypełniając znajdujący się na stronie ubezpieczyciela specjalny formularz. W razie jakichkolwiek pytań można skonsultować się z infolinią.

Aby wykupić ubezpieczenie OC w ALLRISK, należy mieć ukończone 18 lat. W celu zawarcia umowy trzeba posiadać dowód rejestracyjny auta, określić jego przebieg oraz podać wysokość zniżek, jakie przysługują nam z tytułu poprzedniej polisy, jeżeli oczywiście takowa istniała. Co ważne, polisa OC nie obejmuje aut o wartości większej niż 300 tys. zł. oraz samochodów, których masa całkowita przekracza 3,5 tony. Dostaniesz również tanie oc na samochód ciężarowy