Ubezpieczenie NNW

Decydując się na ubezpieczenie NNW w ALLRISK, jesteśmy zabezpieczeni przed skutkami wypadków drogowych związanych z poruszaniem się naszego auta, jego naprawą mającą miejsce na trasie, wysiadaniem i wsiadaniem do niego, przebywaniem w jego wnętrzu (nawet w przypadku postoju) oraz rozładunkiem i załadunkiem. W sytuacji, gdy podczas jednej z tych czynności ulegniemy wypadkowi, którego efektem będzie utrata życia lub zdrowia, możemy liczyć na odszkodowanie.

Polisa NNW w ALLRISK obejmuje również zawał serca oraz krwotok, które są efektem wypadku samochodowego. Co więcej, możemy liczyć na odszkodowanie także w przypadku utraty zdrowia lub życia podczas tankowania oraz otwierania lub zamykania drzwi auta. Firma ALLRISK zapewnia rekompensatę finansową nie tylko w sytuacji, gdy utracimy zdrowie lub życie, lecz również w przypadku leczenia oraz niezdolności do pracy.

Jeżeli z powodu wypadku samochodowego będziemy musieli kupić jakikolwiek sprzęt medyczny lub rehabilitacyjny, mając podpisaną umowę na ubezpieczenie NNW w ALLRISK, możemy liczyć na zwrot kosztów. Również gdy będzie trzeba przejść rehabilitację lub szkolenia dla osób niepełnosprawnych, nie musimy się martwić o pieniądze, ponieważ firma ALLRISK sfinansuje nam je. W przypadku zgonu towarzystwo ubezpieczeniowe ALLRISK zapewnia finansowanie pogrzebu oraz przewozu zwłok. Rodzina ubezpieczonego może również liczyć na rekompensatę wszystkich kosztów związanych z wynajęciem firmy pogrzebowej.

Aby podpisać umowę na ubezpieczenie NNW w ALLRISK, należy umówić się na spotkanie z jednym z agentów firmy. Ich oddziały znajdują się na terenie całej Polski, dlatego odnalezienie jednego z nich nie powinno stanowić większego problemu. W przypadku jakichkolwiek pytań można zadzwonić na infolinię