Ubezpieczenie Auto Casco

Ubezpieczenie AC w ALLRISK mogą zawrzeć zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa. Dzięki tej polisie można zapewnić ochronę finansową naszemu autu, włącznie z jego wyposażeniem. Ubezpieczenie AC chroni bowiem przed wszelkimi nieprzewidzianymi zdarzeniami, takimi jak zderzenia z innymi pojazdami, zwierzętami czy przedmiotami, pożarem, działaniem osób trzecich, kradzieżą, powodzią, czynnikami atmosferycznymi oraz innymi wypadkami losowymi. Polisa AC w ALLRISK obowiązuje na terenie całej Polski oraz w kilku krajach europejskich, afrykańskich oraz azjatyckich.

ALLRISK proponuje dwie formy ubezpieczenia AC: optymalne i serwisowe. To pierwsze uwzględnia wykorzystanie nieoryginalnych części zamiennych w przypadku naprawy uszkodzonego auta. W zamian za to ALLRISK oferuje niższą cenę niż ta obowiązująca w AC serwisowym, które uwzględnia wykorzystanie tylko i wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Ubezpieczenie AC serwisowe w ALLRISK jest przeznaczone przede wszystkich dla właścicieli nowych, serwisowanych aut.

Co więcej, ALLRISK proponuje dostosowanie oferty ubezpieczenia zgodnie z preferencjami klienta. Dzięki temu da się zoptymalizować polisę AC, dobierając ją w taki sposób, aby cena była dla nas jak najbardziej odpowiednia, a zakres usług nie odbiegał od naszych potrzeb. Jest to niezwykle praktyczna i wygodna opcja, która pozwala na maksymalne wykorzystanie ubezpieczenia AC.

Ubezpieczenie AC w ALLRISK może wykupić każdy mający co najmniej 18 lat posiadacz samochodu. Aby podpisać umowę, należy legitymizować się dowodem osobistym oraz określić przebieg auta. Polisie AC mogą podlegać pojazdy zarejestrowane na terenie naszego kraju, których wartość nie przekracza 300 tys. zł, a masa całkowita wynosi nie więcej niż 3,5 tony. Co ważne, samochód mający być objęty ubezpieczeniem AC w ALLRISK nie może być starszy niż 10 lat.