Pewne ubezpieczenie AC

Oferując ubezpieczenie AC, ALLRISK proponuje opcję Door to Door, która zapewnia auto zastępcze w sytuacji, gdy nasz samochód jest naprawiany. Ponadto opcja Door to Door gwarantuje odebranie uszkodzonego pojazdu przez przedstawicieli firmy ALLRISK i jego naprawę w jednym z warsztatów należących do Sieci Naprawczej spółki. Ponadto wszystkie formalności są załatwiane przez firmę, więc w przypadku jakiegokolwiek wypadku pozostaje tylko spokojnie czekać, aż będziemy mogli odebrać nasze auto.

Kolejną ciekawą opcją jest pakiet zapewniający stałą sumę ubezpieczenia, sprawiający, że wraz z trwaniem umowy wartość auta nie maleje, nawet jeżeli jego rynkowa cena się zmniejsza. Tą opcją powinni zainteresować się przede wszystkim posiadacze nowych samochodów, których wartość maleje stosunkowo szybko. Opcja zapewniająca stałą sumę ubezpieczenia może być stosowana również w przypadku każdego innego auta.

Polisa AC w ALLRISK obejmuje nie tylko samo auto, ale również cały bagaż przewożony w ubezpieczonym aucie. W przypadku uszkodzenia lub zniszczenia jakichkolwiek rzeczy osobistych umieszczonych w bagażniku oraz we wnętrzu auta ALLRISK zapewnia ich rekompensatę finansową. Co więcej, ubezpieczeniem są objęte także rzeczy nienależące do właściciela pojazdu, takie jak np. wypożyczony sprzęt turystyczny czy sportowy.

Ubezpieczenie AC w ALLRISK można uzyskać za pośrednictwem jednego z agentów firmy. Są oni rozlokowani we wszystkich większych miastach w Polsce, dzięki czemu odnalezienie jednego z nich nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Aby podpisać umowę, można również odwiedzić stronę internetową firmy i wypełnić znajdujący się na niej formularz. W razie jakichkolwiek pytań należy skontaktować się z infolinią.